http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-12-13 21:12:48

Pięciu graczy opuściło Motor Lublin

Z Motoru Lublin odeszło już pięciu zawodników. Trener Łapa szuka wzmocnień, lecz póki co konkretów brak.
 
Umowy rozwiązano za porozumieniem stron z Serhijem Czapko, Tymurem Romancem, Witalijem Melnyczukiem, Pawło Stadnyckyjm i bramkarzem Patrykiem Dobromilskim.
 
Wśród zawodników którzy mogliby wzmocnić Motor wiosną wymienia się byłych zawodników klubu Piotra Prędote i Dawida Ptaszyńskiego, jednak mówi się że propozycję powrotu przyjmą zapewne dopiero wtedy, kiedy wszelkie inne opcje zawiodą. Lubelski szkoleniowiec przyznaje, że na jego celowniku jest też dwóch innych piłkarzy - jeden z Wisły Puławy, a drugi z Radomiaka.
 
Trener Łapa chętnie skorzystałby również z opcji wypożyczenia uzdolnionych graczy będących w szerokich kadrach klubów Ekstraklasy, jednak w pierwszej kolejności do Motoru ściągani będą gracze z Lublina o okolic.
 
Niestety nie udało się namówić do gry w barwach "żółto-biało-niebieskich" Krystiana Michalaka i Kamila Stachyry z Górnika Łęczna. Obydwaj zostali wystawieni na listę transferową I-ligowca, jednak nie interesuje ich gra przy Al. Zygmuntowskich.

Konkrety w sprawie transferów mają się pojawić dopiero w styczniu, kiedy lublinianie rozpoczną zimowy okres przygotowawczy. Pierwsze spotkanie kontrolne zaplanowano na 6 stycznia, przez kolejne dwa dni zawodnicy mają przejść badania wydolnościowe. - Postaram się, żeby nowi zawodnicy byli już wtedy z nami - podkreśla trener Motoru.

Między 19 a 29 stycznia piłkarze Motoru będą przebywać na zgrupowaniu w Zamościu. Dzień po powrocie planowany jest pierwszy sparing w Lublinie. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Poturzyńskiej rywalem będą IV-ligowe Orlęta Radzyń Podlaski.

W kolejnych sparingach Motorowcy zmierzą się m.in z Chełmianka Chełm, Lublinianka Lublin, Radomiak Radom i Juventa Starachowice, a na koniec ich formę ma sprawdzić Górnik Łęczna.

źródło: Dziennik Wschodni
 
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem