2015-08-01 19:35:11

Fantastyczna inauguracja Siarki Tarnobrzeg. Wygrana 3-0 z Puszczą Niepołomice

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali w Niepołomicach z Puszczą 3-0 w meczu 1. kolejki rozgrywek 2 ligi w sezonie 2015/2016.

Takiego startu rozgrywek w wykonaniu Siarki Tarnobrzeg chyba nikt się nie spodziewał. "Siarkowcy" już pierwszej połowie rozprawili się z Puszczą Niepołomice na jej terenie.

Już w 3. minucie gola na 1-0 dla podkarpackiego zespołu zdobył sprowadzony z Wisły Puławy Szymon Martuś.

Na 2-0 podwyższył w 28. minucie Konrad Stępień, a wynik spotkania ustalił niedługo później 19-letni Sebastian Mandzelowski.

Gracze Puszczy Niepołomice kończyli to spotkanie w dziesiątkę. W 50. minucie czerwoną kartką ukarany został Łukasz Furtak.

Rywalem Siarki Tarnobrzeg w 2. kolejce rozgrywek drugiej ligi będzie w następny weekend Znicz Pruszków.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - SIARKA TARNOBRZEG 0-3 (0-3)

0-1 Martuś (3)
0-2 Stępień (28)
0-3 Mandzelowski (40)

Puszcza Niepołomice: Staniszewski - Wieczorek, Czarny, Lepiarz, Mikołajczyk, Broź (66. Lampart), Furtak, Gawęcki, Furczyk (57. Kotwica), Janiec (56. Maluga), Stepankow

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński - Przewoźnik, Kościelny, Stępień, Suchecki, Jakubowski, Korzępa (72. Stromecki), Stefanik, Domański (89. Więcek), Mandzelowski (90. Waleńcik), Martuś (65. Koczon)

Sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław). Żółte kartki: Czarny, Furtak. Czerwona kartka: Łukasz Furtak (50, druga żółta)