2015-07-26 13:23:15

sparing: Piast Tuczempy - Resovia 1-1

Beniaminek z Tuczemp (czarne koszulki) rozegrał kolejny sparing z solidnym rywalem. Kolejny raz nie dał się pokonać (fot. archiwum / Mieczysław Turczyn)
Piłkarze Resovii zremisowali 1-1 w meczu sparingowym z beniaminkiem 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Piastem Tuczempy.

Rzeszowianie wyszli na prowadzenie już w 2. minucie spotkania za sprawą Damiana Rusieckiego. Wyrównującego gola dla Piasta Tuczempy zdobył w 81. minucie Łukasz Zając.

PIAST TUCZEMPY - RESOVIA RZESZÓW 1-1 (0-1)

0-1 Rusiecki (2)
1-1 Ł. Zając (81)

Resovia Rzeszów: Pietryka (46. Kuszaj) - Pałys-Rydzik, Baran (65. Kowalski), Żmuda, K. Kmiotek - Bieniasz (83. Baran), Domoń, Ł. Świst (75. Grygiel), Ciećko (46. Jurczak, 65. Ciećko), Pyrdek (65. Słoma) – Rusiecki (79. Pyrdek)

Piast Tuczempy: Strawa - Kud, Jaroch, Stopyra, Gil - Karkovsky, Bobak, Wota, Aab, Wielgosz - Tołpa oraz Zając, B. Noga

Więcej na: cwks-resovia.pl