2010-12-06 00:12:30

Muzyczuk i Małek w Górniku Zabrze?

Ukraińcy Andrij Muzyczuk i Andrij Małek (JKS Jarosław) jadą na testy do ekstraklasowego Górnika Zabrze.
 
Andrij Muzyczuk i Andrij Małek to czołowi napastnicy jarosławskiego klubu. Obydwaj otrzymali zaproszenie na trzydniowe testy do Górnika Zabrze, na które wyjadą już dziś.
 
Trenerzy Górnika Zabrze przyjrzą się podkarpackim zawodnikom w meczach kontrolnych i wewnętrznych gierkach. Jeśli wypadną dobrze otrzymają szansę na dłuższe testy w zabrzańskim klubie.
 
Muzyczuk ma 26 lat i jest wychowankiem ukraińskiego FK Kowel. W Polsce występował także w Stali Stalowa Wola. W ostatniej rundzie, w barwach JKS-u, strzelił 8 bramek i jestem liderem klasyfikacji strzelców IV ligi.
 
Małek ma 24 lata i gry w piłkę uczył się w Karpatach Lwów. W ostatniej rundzie ligowych rozgrywek strzelił dla JKS-u trzy gole.
 
Wcześniej w klubie z Zabrza testowany był inny gracz z Jarosławia, Sebastian Pawlak. Młody gracz JKS pokazał się z dobrej strony, ale na zmianę barw klubowych się nie zdecydował.
 
źródło: jksjaroslaw.info
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem