http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-11-30 16:11:06

Kluby Ekstraklasy zainteresowane piłkarzami "Stalówki"

Trzema młodymi graczami Stali Stalowa Wola - Bartoszowi Horajeckiemu, Damianowi Paprockiemu i Krystianowi Getingerowi, interesują się kluby grające w Ekstraklasie.

Widzew Łódź wyraża zainteresowanie 19-nastoletnim Bartoszem Horajeckim. Pomocnik Stali został zaproszony do Łodzi na testy. - Traktuję to ze spokojem, "nie napinam się". Dużo chłopaków jeździ na testy do innych zespołów, ale nie znaczy to od razu, że ktoś zmieni klub. Mam swoje ambicje, ale na razie skupiam się na tym, by nabierać doświadczenia w Stali. Przed sezonem myślałem o tym, by wywalczyć miejsce w podstawowym składzie i to mi się udało, mogę być zadowolony z wyników, jakie mieliśmy w rundzie jesiennej. Z indywidualnych osiągnięć też mogę być w miarę zadowolony, ale i zdaję sobie sprawę ze swoich mankamentów. Zawsze może być lepiej - kończy piłkarz.

Kluby pytają też o kilku innych piłkarzy, m.in o 18-letniego pomocnika Damiana Paprockiego i 22-letnigo Krystiana Getingera. Tego pierwszego w swoim zespole z Młodej Ekstraklasy widzieliby trenerzy Polonii Bytom, natomiast Getingerem interesuje się między innymi Ruch Chorzów.

źródło: Echo Dnia
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem