http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-01-09 15:01:59

Hetman Zamość wznowi zajęcia

Podobne tematy Hetman Zamość
11 stycznia piłkarze zamojskiego Hetmana wznowią zajęcia przygotowujące ich do rundy wiosennej sezonu 2009/2010. Nadal jednak niewiadomą jest, kto zespół Hetmana będzie prowadził, bowiem jak informuje prasa na trenera Andrzeja Orzeszka chrapkę ma między innymi trzecioligowa Stal Poniatowa.

Pojawia się również pytanie, komu przyjdzie występować w zamojskim klubie? Jak wynika z umów piłkarzy, nadal zawodnikami Hetmana są: Michał Kiecana (zainteresowanie ze strony Roztocza Szczebrzeszyn), Mateusz Prus (wrócił z testów w Polonii Bytom), Patryk Dobromilski, Tomasz Demusiak, Mateusz Szyper, Kamil Sowa, Michał Rajtar (zainteresowanie ze strony Roztocza Szczebrzeszyn), Rafał Kycko, Konrad Kozioł, Kamil Sawa, Radosław Galant oraz Ariel Lindner.

Czy jednak Hetman przystąpi do rundy wiosennej? W dużej mierze zależeć będzie to od decyzji prezydenta Marcina Zamoyskiego, który w poniedziałek spotka się z przedstawicielami klubu. Przypomnijmy, że piłkarska centrala PZPN za Hetman nałożyła zakaz transferowy, zaś licencję na grę w drugiej lidze cofnęła do odwołania.
 
źródło: hetmanzamosc.com

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem