2015-07-11 14:42:10

sparing: Izolator Boguchwała - Unia Tarnów 3-3

Izolator Boguchwała zremisował z Unią Tarnów 3-3 w rozegranym dziś rano meczu sparingowym.

Dwa gole dla Izolatora Boguchwała strzelił Krzysztof Szymański, a jedno trafienie dorzucił jeden z zawodników testowanych.

Trener Przemysław Matuła przyglądał się dziś aż 10 nowych piłkarzom.

Bramki dla grającego w 3 lidze małopolsko-świętokrzyskiej Unii Tarnów zdobyli Andrzej Wójcik (dwie) i Robert Witek.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - UNIA TARNÓW 3-3 (1-1)

1-0 Szymański (5)
1-1 Witek (32)
2-1 Zawodnik testowny I (63)
3-1 Szymański (67)
3-2 Wójcik (78)
3-3 Wójcik (79)

Izolator Boguchwała (I połowa): Testowany (30 Testowany 2) - Dziedzic, Dąbek, Burak Adrian, Szela - Testowany 3, Wójcik Łukasz, Cupryś, Testowany 4 - Testowany 5, Szymański; (II połowa): Testowany 2 (60 Testowany 5) - Gajdek, Dąbek, Burak, Kardyś - Testowany 6, Testowany 7, Testowany 8,Testowany 9 - Szymański (75 Testowany 5), Testowany 10

Unia Tarnów: Lisak (46 Dybowski) - Makowski (46 Jamróg), Więcek (30 Pawlak), Witek (46 Tyka), Węgrzyn (46 A. Wójcik, 65 Węgrzyn) - A. Wójcik (46 F. Wójcik), Tyl (46 Popiela), Bury (46 Hebda), Kazik (46 Wrzosek), Zawrzykraj (46 Gałuszka) - Drozdowicz (65 Zawrzykraj).