2015-07-09 11:19:15

sparing: Orzeł Przeworsk - Piast Tuczempy 3-1

Tomasz Walat strzelił jedną z bramek dla Orła Przeworsk (fot. Mieczysław Turczyn)
Orzeł Przeworsk wygrał 3-1 z Piastem Tuczempy w pierwszym meczu sparingowym przed startem sezonu 2015/2016.

Gole dla Orła Przeworsk zdobywali Tomasz Walat (z rzutu karnego), Paweł Piątek i Krzysztof Gawłowski. Jedyną bramką dla Piasta Tuczempy strzelił Wojciech Tołpa.

- W 75. minucie kontuzji doznał Patryk Broda i został zabrany karetką do szpitala - informuje serwis internetowy Orła Przeworsk. - Na szczęście jak się okazało nic poważnego się nie stało.

W ekipie Grzegorza Sitka zagrało aż sześciu zawodników testowanych. Zabrakło Kamila Kołodzieja, który przebywa za granicą, ale wkrótce ma dołączyć do drużyny.

W barwach Piasta Tuczempy zagrał przymierzany do drużyny Wojciech Pilawa z LKS-u Skołoszów.

ORZEŁ PRZEWORSK - PIAST TUCZEMPY 3-1 (2-1)

1-0 Walat (7-karny)
1-1 Tołpa (19)
2-1 Piątek (38)
3-1 Gawłowski (89)

Orzeł Przeworsk: (1 połowa) zawodnik testowany I (30. zawodnik testowany II) - Sylwester Jarosz, Tomasz Walat, Volodymyr Khorolskyi, Patryk Broda, Jakub Ząbkiewicz, zawodnik testowany III, Mateusz Skała, zawodnik testowany IV, Krzysztof Gawłowski, Paweł Piątek; (2 połowa) zawodnik testowany II (60. Artur Konieczny) - Sylwester Jarosz, Tomasz Walat, Volodymyr Khorolskyi, Arkadiusz Guzior, zawodnik testowany V, zawodnik testowany III, Piotr Boratyn, Krzysztof Gawłowski (60. Patryk Broda, 75. Krzysztof Gawłowski), zawodnik testowany VI, Dawid Czyrny

Sędziowali: Kamil Płoskoń oraz Damian Kuras i Anna Motyka (Przeworsk)