2010-11-24 10:11:02

Walaszczyk nie będzie grał w Resovii

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Kamil Walaszczyk, kapitan i czołowy gracz drugoligowej Resovii Rzeszów, nie będzie występował w tym klubie.
 
28-letni Walaszczyk złożył do zarządu pisemny wniosek o obustronne rozwiązanie kontraktu po tym jak w jednej z rzeszowskich dyskotek został pobity przez kibiców Resovii, którzy oskarżyli go o sprzedawanie meczów.
 
Zarząd klubu nie zgodził się na rozwiązanie kontraktu stwierdzając, że do incydentu doszło poza terenem stadionu. Mimo tego Walaszczyk, który jeszcze przez pół roku ma ważny kontrakt, deklaruje, że w Resovii grać nie będzie.
 
- Nie pozostaje mi nic innego jak zrobić sobie pół roku przerwy - powiedział Walaszczyk w rozmowie z Gazetą Codzienną "Nowiny". - Przez sześć miesięcy odpocznę sobie od futbolu. Zdania nie zmienią. W Resovii na pewno już nie zagram.
 
źródło: własne / Nowiny
 
 
 
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Olo 2010-11-24 19:41:19 0 0

Szkoda Kamil i powodzenia

Psr 2010-11-25 19:42:01 0 0

Masz racje Kamil!! ja dokładnie tak samo postanowilem sobie zrobić pół roku odpoczynku w piłce...tylko że ty grasz w 2 lidze a ja w 5

;;;;;;;;;;;;;;;;; 2010-11-30 23:33:10 0 0

Brawo kolejny który się poznał na Resovi poziom kibiców mówi sam za siebie powodzenia Kamil pozdrawiamy gorąco.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem