2015-06-12 19:26:16

sparing: Izolator Boguchwała - Siarka Tarnobrzeg 1-1

Izolator Boguchwała zremisowała 1-1 z Siarką Tarnobrzeg w rozegranym dziś meczu sparingowym.

W pierwszym po zakończeniu rozgrywek meczu sparingowym padły dwa gole. Jako pierwsi do siatki trafili gracze Siarki Tarnobrzeg, którzy wyszli na prowadzenie w 52. minucie meczu.

Wyrównująca bramka dla Izolatora Boguchwała padła w 78. minucie spotkania, a jej autorem był Konrad Cupryś, który wykorzystał rzut karny.

Grano 3 x 30 minut.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - SIARKA TARNOBRZEG 1-1 (0-0, 1-0)

0-1 (52)
1-1 Cupryś (78-karny)

Izolator Boguchwała: Kaszuba - Gajdek, Świder, Dąbek, Szela - Bereś, Skiba, Wójcik Arkadiusz, Tyburczy - Zawodnik testowany, Szymański oraz Korziewicz, Dziedzic, Burak Arkadiusz, Wójcik Łukasz, Cupryś, Karwat, Rzeźnik