http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-11-20 13:11:42

Walkower dla Orła Przeworsk za mecz z Żurawianką

Wydział Dyscypliny Podkarpackiego ZPN zweryfikował wynik spotkania Orzeł Przeworsk - Żurawianka jako walkower 3-0 na korzyść gospodarzy.
 
Spotkanie odbyło się 11 listopada. W 63.minucie meczu przy stanie 2-0 dla gospodarzy, zawodnicy Żurawianki opuścili plac gry, po czym arbiter pan Marcin Rak, zakończył spotkanie. Piłkarze z Żurawicy tłumaczyli, że w ten sposób chcieli zaprotestować wobec słabej, ich zdaniem, postawie sędziów i brutalnej grze Orła.
 
Wydział Dyscypliny przy Podkarpackim Związku Piłki Nożnej nie miał wątpliwości przy przyznaniu walkowera drużynie gospodarzy. - Sytuacja była klarowna, nie musieliśmy wzywać żadnej ze stron ani arbitra, drużyna nie może w trakcie meczu opuszczać boiska. Skarżyć się na sędziego można w inny sposób, m. in. poprzez uwagi kierowników drużyn w protokołach - wyjaśniał Sławomir Pawłowski z Wydziału Dyscypliny Podkarpackiego ZPN-u.
 
Prócz walkowera na Żurawiankę nałożono także karę finansową, jak podaje dziennik Nowiny, w wysokości tysiąca złotych.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem