2015-06-08 09:47:26

Cztery gole Jana Polka i pogrom w Nowej Dębie. Stal - Bukowa Jastkowice 6-1

Stal Nowa Dęba (biebiesko-białe stroje) rozgromiła Bukową Jastowice 6-1 (fot. Mieczysław Turczyn)
Jan Polek zdobył cztery gole dla Stali Nowa Dęba i poprowadził swój zespół do pewnej wygranej z Bukową Jastkowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6-1.

Głównym aktorem pojedynku w Nowej Dębie był 28-letni Jan Polek. Napastnik rozegrał świetne spotkanie i przedłużył szanse swojej drużyny na utrzymanie zdobywając pierwsze cztery gole.

Piątą bramkę dla Stali Nowa Dęba zdobył w 67. minucie Kamil Serafin. Goście zdołali wprawdzie odpowiedzieć trafieniem Pawła Kaczmarczyka, ale był to tylko gol honorowy.

Wynik spotkania na 6-1 dla miejscowych ustalił w 88. minucie spotkania Kamil Rębisz.

Dzięki wygranej gracze Stali wciąż mają relane szanse na utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. By mieć pewność, że tak się stanie muszę za tydzień wygrać ze zdegradowanymi już Czarnymi Jasło na ich terenie.

STAL NOWA DĘBA - BUKOWA JASTKOWICE 6-1 (2-0)

1-0 Polek (11)
2-0 Polek (43)
3-0 Polek (54)
4-0 Polek (63)
5-0 K. Serafin (67)
5-1 Kaczmarczyk (69)
6-1 K. Rębisz (88)

Stal Nowa Dęba: Kotrych - Diektiarenko, Dudek, Rachwał, Panek, Urbaniak, S. Serafin, Milanowski (58. Bartkiewicz), K. Serafin (71. K. Rębisz), Polek (88. Krasoń), Wilk (80. Kwaśnik)

Bukowa Jastkowice: Głowik - Wołoszyn, Szałek, J. Partyka, M. Partyka (46. Kotwica), T. Bartnik (74. iudzik), Tokarczyk, D. Bartnik, Watras (46. Madej), Brzeziński, Kaczmarczyk