2015-06-08 13:44:41

Beniaminek ze Skołoszowa pokonał Pogoń Leżajsk

LKS Skołoszów (zielone koszulki) pokonał Pogoń w Leżajsku (fot. Mieczysław Turczyn)
Pogoń Leżajsk przegrała u siebie z LKS Skołoszów 1-2 w meczu 4 ligi podkarpackiej.

Zarówno Pogoń Leżajsk jak i beniaminek ze Skołoszowa mają już zapewniony byt w 4 lidze podkarpackiej. Niedzielne spotkanie nie miało, więc większego znaczenia dla układu tabeli.

Już w 4. minucie spotkania do siatki gospodarzy tracił Wojciech Pilawa i to gracze LKS-u Skołoszów byli na prowadzeniu.  Blisko kwadrans później na 2-0 dla przyjezdnych podwyższył Marcin Gołębiowski.

Honorowego gola dla Pogoni zdobył w 50. minucie... Rajmund Gorczyca. Grający trener gości próbował ratować swój zespół przed utratą bramki, ale interweniował na tyle niefortunnie, że piłka wpadła do siatki.

POGOŃ LEŻAJSK - LKS SKOŁOSZÓW 1-2 (0-2)

0-1 Pilawa (4)
0-2 Gołębiowski (18)
1-2 Gorczyca (50-samobójcza)

Pogoń Leżajsk: Pietrycha - Kusy, Bubiłek, Maciorowski, Bukowski, Czarniecki, Lebioda, Staroń, Skica, Leja, Gilar (34. Kasprzak)

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Kolanek, Mazurkiewicz, Franków, Gorczyca, Przytuła, Polianych, Gołębiowski, Pilawa, K. Buczkowski, Sudoł (45. Olech)

Sędziował: Waldemar Złotek (Gorzyce). Żółte kartki: Kolanek, Mazurkiewicz