2015-06-06 20:11:40

Orzeł Przeworsk zremisował z Sokołem Sieniawa

Orzeł Przeworsk z Sokołem wprawdzie nie wygrał, ale miał powody do radości, bo w przyszłym sezonie również zagra w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej (fot. Mieczysław Turczyn)
W derbowym meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Orzeł Przeworsk zremisował na swoim stadionie z Sokołem Sieniawa 1-1.

Faworytem sobotniego spotkania był Sokół Sieniawa, który uplasował się w górnej stawce ligowej tabeli. Goście wyszli na prowadzenie w 27. minucie po golu Damiana Skały

Piłkarze Orła Przeworsk wyrównali po przerwie. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Piątek.

Bohaterem gospodarzy mógł zostać Mateusz Skała. Zawodnik w 75. minucie stanął oko w oko z golkiperem Sokoła, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Do ostatniego gwizdka sędziego wynik nie uległ zmianie.