2015-06-04 22:36:27

Przełom Besko pokonał LKS Skołoszów. To krok do utrzymania w 4 lidze podkarpackiej

Przełom Besko wygrał z LKS-em Skołoszów 2-1 i zrobił bardzo ważny krok w kierunku utrzymania w 4 lidze podkarpackiej. Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki.

Od samego początku piłkarze Przełomu Besko ruszyli do ataku, co przyniosło rezultat już w 27. minucie. Po faulu w polu karnym Radosław Macnar zamenił jedenastkę na bramkę.

Nieuwaga gospodarzy w końcówce pierszej części spotkania poskutkowała bramką do szatni. Zdobył ją Kamil Buczkowski. Chwilę później usłyszeliśmy gwizdek arbitra kończący pierwszą połowę.

W drugiej części spotkania groźne sytuację miały obydwie ekipy. Decydująca jednak okazała się ta z 85. minuty, kiedy to Władysław Nalegach trafił do siatki gości. LKS Skołoszów nie zdołał odrobić strat i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Przełomu 2-1.

PRZEŁOM BESKO - LKS SKOŁOSZÓW 2-1 (1-1)

1-0 Macnar (27)
1-1 Buczkowski (45)
2-1 Nalegach (85)