2015-06-04 20:45:18

Wisłok Wiśniowa rozgromił Stal Nowa Dęba. Cztery gole Damiana Wolańskiego

Wisłok Wiśniowa przed własną publicznością ograł zespół Stali Nowa Dęba aż 5-0. Katem gości okazał się Damian Wolański, który zdobył cztery gole.

W spotkaniu 28. kolejki IV ligi podkarpackiej rozegranym w Wiśniowej padło pięć bramek. Wszystkie pięć zdobyli gospodarze.

Początkowo nic nie zapowiadało aż tak wysokiego zwycięstwa Wisłoka Wiśniowa. Pierwszy gol padł dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy - na listę strzelców wpisał się Damian Wolański.

Druga połowa to już popis w wykonaniu gospodarzy. Zaraz po przerwie na listę strzelców ponownie wpisał się Damian Wolański, a w 77. minucie na 3-0 podwyższył Waldemar Złotek.

W końcówce kolejne dwie bramki zdobył Damian Wolański, które łącznie dzisiaj zdobył aż cztery gole, a w całym sezonie na koncie ma 21 trafień. W klasyfikacji najlepszych strzelców 4 ligi podkarpackiej wyprzedza go tylko Arkadiusz Gosa (23).

WISŁOK WIŚNIOWA - STAL NOWA DĘBA (5-0) 5-0 (1-0)

1-0 Wolański (45+2)
2-0 Wolański (49)
3-0 Złotek (77)
4-0 Wolański (83)
5-0 Wolański (87)

Wisłok Wiśniowa: Pociask - Kuta, Bernacki, Kozubek, Sajdak, G. Długosz, Zajchowski, Złotek, Wolański, Fryś, Borowczyk

Stal Nowa Dęba: Kotrych - Diektiarenko, Dudek, Milanowski, K. Serafin, S. Serafin, Rachwał, Bartkiewicz, Rożnowski, Wilk, Urbaniak