2015-06-04 19:34:03

Cosmos Nowotaniec wygrał w Soninie i wciąż jest w grze o awans

Cosmos Nowotaniec (biało-zielone koszulki) pokonał Sawę Sonina na jej terenie (fot. Bogusław Szczurek)
Cosmos Nowotaniec wygrał w Soninie z Sawą 3-2 i wciąż walczy o awans do 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec wykorzystali remis Piasta Tuczempy i zmniejszyli dystans do drugiego premiowanego awansem miejsca do 2 punktów. Na dwie kolejki przed końcem sprawa awansu cały czas jest więc otwarta.

Goście wyszli na prowadznie w 19. minucie po golu Ireneusza Zarzyki, ale jeszcze przed przerwą dwukrotnie do siatki trafił Damian Graczyk i to Sawa Sonina była na prowadzeniu.

W 68. minucie wyrównują bramkę dla Cosmosu Nowotaniec zdobył Tomasz Kasperkowicz, a kilka minut przed końcem szalę zwycięstwa na korzyść przyjezdnych przechylił Ireneusz Zarzyka.

SAWA SONINA - COSMOS NOWOTANIEC 2-3 (2-1)

0-1 Zarzyka (19)
1-1 Graczyk (25)
2-1 Graczyk (38)
2-2 Kasperkowicz (68)
2-3 Zarzyka (87)