http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-09 14:01:40

Zmiany kadrowe w Bruk-Bet Nieciecza

Podobne tematy Bruk-Bet Nieciecza

Jak podaje oficjalny serwis Bruk-Betu Nieciecza, a zarazem nasz Partner, drużyne lidera II ligi gr. wschodniej opuszcza czterech zawodników.

W rundzie wiosennej w kadrze lidera drugiej ligi zabraknie Mateusza Kostka, Dariusza Treli, Krzysztofa Krauze i Dawida Kurzawskiego.

Kostek i Trela wzmocnili niecieczan przed ostatnią rundę. Kostek przyszedł z Czarnych Żagań, Trela natomiast trafił z zespołu Młodej Ekstraklasy Wisły Kraków. Pierwszy z nich jesienią w dwóch meczach, rozegrał jedznie 22 minuty.

Kurzawski i Krauze występowali w Bruk-Becie od kilku sezonów. Kurzawski po wyleczeniu kontuzji zerwania wiązadeł nie wywalczył sobie miejsce w szerokiej kadrze. Krauze grał ostatnio w rezerwach klubu. Byłym już graczom życzymy powodzenia w nowych klubach.     

Piłkarze Bruk-Betu powoli kończą urlopy. W jednej z tarnowskich przychodni przeszli rutynowe badania lekarskie. W poniedziałek mają rozpocząć treningi. Przez kilka najbliższych dni ćwiczyć  będą na własnych obiektach. 19 stycznia rozegrają pierwszy sparing z Koroną Kielce. W planach zespołu jest również wyjazd na obóz.
 
Źródło: bruk-bet.nieciecza.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem