2010-11-17 16:11:37

sparing: Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 0-2

Stal Stalowa Wola uległa w rozegranym dziś meczu kontrolnym Resovii Rzeszów 0-2.

Mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie. W trakcie gry lepiej prezentowali się rzeszowianie, którzy ostatecznie okazali się lepsi od gospodarzy obejmując prowadzenie już w trakcie pierwszej części spotkania, by po przerwie podwyższyć wynik na 2-0. Przy obu bramkach błędy popełniali podstawowi zawodnicy "Stalówki" Wieprzęć i Demusiak.

W obydwóch drużynach wystąpili testowani zawodnicy, jak i młodzi wychowankowie klubów. Stal testowała m.in bramkarza Sebastiana Kosiorowskiego (ostatnio Jagiellonia Białystok) - zagrał 45 minut, w drugiej połowie bramki strzegł 17-letni wychowanek Stali Dariusz Sienkiewicz. W meczu zagrali także Paweł Fydrych, Bartłomiej Buczek i Kamil Radulj (Karpaty Krosno), Łukasz Pastuszko (Granica Bogatynia), Tomasz Margol (Hetman Zamość), Patryk Dorosz i Damian Rataj (Olender Sól), Marceli Pacek (Stal Kraśnik) i Michał Rajtar (Roztocze Szczebrzeszyn).

- (...) z niezłej strony pokazał się Radulj. Pewnie przyjedzie na nasze treningi także ponownie Rajtar - przyznał na łamach "Echa Dnia" trener Sławomir Adamus. - Co do Kosiorowskiego, to on chyba będzie szukał zespołu z wyższej ligi. Do naszego składu włączymy też kilku naszych juniorów.

W barwach Resovii wyspił m.in były zawodnik "Stalówki" Damian Juda (obecnie Unia Nowa Sarzyna). oraz Krzysztof Pietluch, młodzieżowiec z O-klasowej Wólczanki Wólka Pełkińska.

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 0-2 (0-1)
bramki: Krzysztof Pietluch (dwie)

źródło: własne / Echo Dnia