2015-06-01 13:23:29

Cosmos Nowotaniec przegrał z Sokołem Nisko 1-3

Cosmos Nowotaniec (zielono-czerwone stroje) przegrał u siebie z Sokołem Nisko (fot. Bogusław Szczurek)
Zmalały szanse Comosu Nowotaniec na awans do 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Cosmos przegrał u siebie z Sokołem Nisko 1-3.

Sokół Nisko przerwał serię siedmiu meczów bez porażki Cosmosu Nowotaniec zwyciężając 3-1.

W 39. minucie wprawdzie wynik spotkania otworzył z rzutu wolnego Piotr Laskowski, ale później bramki padały juz tylko dla gości. Michał Serafin, Jacek Stępień i Sebastian Kocój zapewnili przyjezdnym trzy punkty.

Na trzy kolejki przed końcem sezonu 2014/2015 4 ligi podkarpackiej Cosmos Nowotaniec traci do drugiego w tabeli Piasta Tuczempy cztery punkty. Awans do 3 ligi lubelsko-podkarpackiej zapewnił już sobie lider, Polonia Przemyśl.

COSMOS NOWOTANIEC - SOKÓŁ NISKO 1-3 (1-0)

1-0 Laskowski (39)
1-1 Serafin (59)
1-2 Stępień (67)
1-3 Kocój (70)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Majka, Sobota, Pluskwik, Wójcik - Kuzicki, Kasperkowicz, Tkachenko (69.  Chrząszcz), Hirka, Laskowski - Zarzyka

Sokół Nisko: Tomczyszyn - Dyba, Stępień, Woźniak, Szypra, Niedziałek (87. Kwiatkowski), Wilk, Kocój (80. Wójcik), Kowal (75. Majowicz), Serafin (90. Tyczyński), Juda (90. Skrzat)

Sędziował: Łukasz Szpala (Dębica). Żółte kartki: Hirka - Woźniak, Niedziałek