2015-05-31 22:05:11

Pogoń Leżajsk wygrała czwarty raz z rzędu. Tym razem z Sawą Sonina

Piłkarze Pogoni Leżajsk (biało-czerwone koszulki) wygrali z Sawą Sonina 3-0 (fot. Bogusław Szczurek)
Pogoń Leżajsk pokonała u siebie Sawę Sonina 3-0. Dla piłkarzy z Leżajska to już czwarte zwycięstwo z rzędu w 4 lidze podkarpackiej.

Pierwszego gola dla Pogoni Leżajsk strzelił w 12. minucie Mateusz Staroń. Jeszcze przed przerwą, w 35. minucie, podwyższył Piotr Bubiłek, który wykorzystał rzut karny.

Wyniki meczu na 3-0 dla gospodarzy ustalił w 53. minucie Krystian Lebioda. Dla Pogoni Leżajsk to czwarte z rzędu zwycięstwo.

POGOŃ LEŻAJSK - SAWA SONINA 3-0 (2-0)

1-0 Staroń (12)
2-0 Bubiłek (35)
3-0 Lebioda (53)

Pogoń Leżajsk: Pietrycha - Kusy, Bubiłek, Maciorowski, Bukowski, Czarniecki, Lebioda (67. Kasprzak), Dąbek, Karwacki (67. Leja), Gilar, Staroń

Sawa Sonina: Koryl - Dziedzic, Pachocha (69. Borcz), Róg, Kot, Baran, Świst, Lekki, Grad, Bereś, Kurzeja

Sędziował: Witold Kwaśny (Ropczyce). Żółte kartki: Kusy - Kot