2015-05-31 20:25:54

Crasnovia pokonała Wisłoka Wiśniowa 3-1

Crasnovia Krasne pokonała piłkarzy Wisłoka Wiśniowa 3-1 w meczu 27. kolejki 4 ligi podkarpackie.

Sobotnie spotkanie lepiej rozpoczęli goście z Wiśniowej. W 33. minucie gola zdobył Waldemar Złotek.

To najwyraźniej podrażniło Crasnovię Krasne, która potrzebowała zaledwie cztery minuty by doprowadzić do remisu. Gola dla gospodarzy strzelił Sławomir Rozborski. W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy już więcej bramek.

Crasnovia wyszła na prowadzenie dzięki trafieniu w 60. minucie Pawła Adamczyka. Wisłoka dobił w 71. minucie Tomasz Pietrasiewicz, który ustalił wynik spotkania na 3-1 dla gospodarzy.

CRASNOVIA KRASNE - WISŁOK WIŚNIOWA 3-1 (1-1)

0-1 Złotek (33)
1-1 Rozborski (37)
2-1 Adamczyk (60)
3-1 Pietrasiewicz (71)