2015-05-31 08:28:39

Sokół Sieniawa przegrał z Podlasiem Biała Podlaska. Przez indywidualne błędy

Sokół Sieniawa (granatowe stroje) nie dał rady Podlasiu Biała Podlaska.
Sokół Sieniawa przegrał z Podlasiem Biała Podlaska 1-3 w meczu 33. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Do przerwy wszystko szło po myśli miejscowych. W 35. minucie na listę strzelców wpisał się Krzysztof Bigas i gracze Sokoła Sieniawa prowadzili 1-0.

Gracze Podlasia Biała Podlaska po zmianie stron zdołali wyrównać, ale gospodarze szybko dostali okazję na przejęcie inicjatywy. Niestety zmarnowali ją, bo Paweł Hass nie trafił w bramkę wykonując rzut karny.

Pomimo przewagi Sokoła w końcówce dwa gole zdobyli goście. Najpierw, po zbyt krótkim wybicu Łukasza Ćwiczaka, drugą bramkę w tym meczu strzelił Łukasz Sawtyruk, a dwie minuty później wygraną Podlasia przypieczętował Łukasz Panasiuk.

SOKÓŁ SIENIAWA - PODLASIE BIAŁA PODLASKA 1-3 (1-0)

1-0 Bigas (35)
1-1 Sawtyruk (58)
1-2 Sawtyruk (84)
1-3 Panasiuk (86)

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - M. Padiasek, Faka (37. Demusiak, 62. Pigan), Siwyj, Skała, Hass, Trawka (71. Partyka), Bursztyka, Flis, Bigas, Jędryas

Podlasie Biała Podlaska: Wiśniowski - Adamiuk, Łakomy, Konaszewski, Szymański, Łukanowski, Konowski (90. Mirończuk), Sułek, Panasiuk, Sawtyruk (90. Skrodziuk), Bołtowicz

Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin). Żółte kartki: Demusiak - Kocoł