2015-05-31 07:21:12

JKS Jarosław - Motor Lublin 0-2 [WIDEO, BRAMKI]

Piłkarze JKS-u Jarosław przegrali z Motorem Lublin 0-2 (fot. Jakub Kwiecień)
JKS Jarosław przegrał z Motorem Lublin 0-2 w meczu 33. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Zobaczcie gole z meczu.

Obydwie bramki w tym spotkaniu padły w ostatnich 20 minutach spotkania i strzelił je ten sam zawodnik.

Bohaterem Motoru Lublin został Paweł Myśliwiecki, który w 70. minucie trafił do siatki głową, a kwadrans później pokonał Piotra Ciska strzałem z 15 metrów.

Dla JKS-u Jarosław było to już 6 spotkanie z rzędu bez wygranej. Drużyna zajmuje jednak 11. miejsce w tabeli i jest pewna utrzymania.

JKS JAROSŁAW - MOTOR LUBLIN 0-2 (0-0)

0-1 Myśliwiecki (70)
0-2 Myśliwiecki (86)

JKS Jarosław: Cisek – Wróbel, Jasiewicz, Saramak, Cienki – Soczek, Fedor, Bańka, Oziębło, Raba (79. Pawlak) – Jamrozik

Motor Lublin: Zagórski – Falisiewicz, Karwan, Sokołenko, Świech (67. Majewski) – Stachyra (64. Paluch), Król, Piekarski (46. Mroczek), Szymanek, Dikij – Myśliwiecki

Sędziował: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska). Żółte kartki: Szymanek, Myśliwiecki. Widzów: 700