2010-11-17 09:11:22

Partyzant Targowiska chce Mateusza Kantora

- Walczący o awans do II ligi Partyzant Targowiska interesuje się Mateuszem Kantorem z Resovii - informuje Gazeta Codzienna "Nowiny".
 
Trener Partyzanta Targowiska Mirosław Kalita widziałby młodego zawodnika "pasiaków" w barwach swojego klubu. Młody piłkarz Resovii ostatnio nie gra zbyt wiele, więc transfer do walczącego o awans do II ligi Partyzanta mógłby mu się opłacić.
 
Mateusz Kantor ma 18 lat i występuje na pozycji pomocnika. Jest zawodnikiem ekstraklasowego Górnika Zabrze, ale gra na wypożyczeniu w drugoligowej Resovii.
 
- Problemem mogą stać się tu jednak pieniądze - czytamy dalej w "Nowinach". - Piłkarz w Górniku miał bardzo wysoki kontrakt. Gdy trafił do Rzeszowa klub z Zabrza zobowiązał się płacić mu sporą część pensji. W Resovii miał zdobywać doświadczenie, by później wrócić do Górnika.
 
źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

no proszę 2010-11-17 10:03:46 0 0

Mati! To Kola lubi Cię tym razem? Ciekawe w Wisłoce różnie (i to bardzo) z tym bywało. W ogóle od kiedy pan Kalita dostrzega młodych zawodników? Czyżby przepisy zmuszały go do tego ;-) Proszę, proszę. I może jeszcze NIC z tego tytułu by nie miał :-))))

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem