2015-05-24 23:40:09

Sokół Sieniawa pokonał Hetmana Żółkiewka

Hetman Żółkiewka, który walczy o utrzymanie w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej, przegrał u siebie z Sokołem Sieniawa 0-2.

Sokół Sieniawa po zwycięstwie nad Stalą Kraśnik poszedł za ciosem i ograł kolejnego rywala. Tym razem Sokół uporał się z Hetmanem Żółkiewka 2-0.

Goście z Sieniawy bardzo szybko rozprawili się z Hetmanem. Pierwszą bramkę już w trzeciej minucie strzelił Mateusz Trawka. Niedługo potem, bo w 11. minucie gola zdobył Paweł Hass. Okazało się, że był to ostatni gol tego spotkania.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu 2014/2015, Sokół Sieniawa zajmuje szóste miejsce w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

HETMAN ŻÓŁKIEWKA - SOKÓŁ SIENIAWA 0-2 (0-2)

0-1 Trawka (3)
0-2 Hass (11)

Hetman Żółkiewka: Gwardyński - Świderski, Kosiarczyk, Krupski, Wójcik, Banaszek (66. Baran), Nogas, Derewlow, Zając, Bielat (58. Bogacz), Ivliev

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Demusiak, Siwyj (46. Faka), Skała, M. Padiasek, Trawka, Burszyka (79. Halejcio), Bigas, Jędryas (62. Partyka), Flis (55. Pigan), Hass

Sędziował: Łukasz Woliński (Lublin). Żółte kartki: Krupski, Nogas, Siwyj, Hass