2015-05-24 15:39:19

Izolator Boguchwała znów strzelił 6 goli! Tym razem JKS-owi Jarosław

Piłkarze Izolatora odnieśli kolejny efektowne zwycięstwo (fot. Mieczysław Turczyn)
Kolejny świetny mecz rozegrali piłkarze Izolatora Boguchwała, którzy pokonali JKS Jarosław aż 6-1.

Przed tygodniem podopieczni Przemysława Matuły rozbili Lubliniankę Lublin 6-0, a dziś po raz kolejny zdobyli sześć goli. Tym razem strzelili je bardziej wymagającemu rywalowi, którym był JKS Jarosław.

Bramki dla Izolatora Boguchwała zdobywali Krzysztof Szymański i Arkadiusz Burak (po dwa) oraz Jacek Tyburczy i Bartosz Karwat.

Od 45. minuty piłkarze JKS-u Jarosław grali w osłabieniu po tym jak czerwoną kartką ukarany został Bartłomiej Gliniak.

Honorowego gola dla gości zdobył w ostatniej minucie spotkania Artur Bańka, który pokonał Pawła Pawlusa strzałem z rzutu karnego.

Dla JKS-u Jarosław było to już piąte z rzędu spotkanie bez zwycięstwa. Na ławce trenerskiej w roli asystenta Piotra Ciska zadebiutował Jaromir Kocot, ale tego debiutu miło raczej wspominał nie będzie...

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 6-1 (3-0)

6-1 Bańka (90-karny)

Izolator Boguchwała: Pawlus - Kardyś, Dąbek, Brogowski, Dzidzic, Sitek, Skiba (72. Cupryś), Arkadiusz Burak, Tyburczy (67. Ł. Wójcik), Karwat (67. Bereś), Szymański

JKS Jarosław: Cisek - Gliniak, Saramak, Sobczak (46. Wróbel), Cieńki, Soczek, Bańka, Fedor (76. Jasiewicz), Raba, Oziębło, Jurczak (58. Jamrozik)

Sędziował: Mateusz Nowak (Stalowa Wola). Żółta kartka: Dziedzic. Czerwona kartka: Gliniak (45)