2015-05-23 21:01:00

Niesamowity finisz Karpaty Krosno! Gol w doliczonym czasie i remis 2-2 z Motorem Lublin

Karpaty Krosno zremisował 2-2 w wyjazdowym pojedynku z Motorem Lublin. Krośnianie wyrównali w doliczonym czasie gry.

Piłkarze Motoru Lublin wyszli na prowadzenie w 23. minucie spotkania. Do siatki trafił Kamil Stachyra, który akurat dziś obchodził swoje 28. urodziny.

Drugi gol dla gospodarzy padł chwilę po zmianie stron, a jego autorem był Piotr Piekarski, który trafił w okienko bramki Krzysztofa Żukowskiego z 20 metrów.

W 56. minucie do siarki trafił Dariusz Kantor, ale sędzia nie uznał gola, bo na spalonym był asystujący przy bramce Kamil Walaszczyk.

Dwie minuty później znów podawał Walaszczyk i znów wykańczał Dariusz Kantor. Tym razem jednak sędzia gola uznał i było już tylko 1-2.

Wyrównująca bramka dla Karpat Krosno padła w doliczonym czasie gry.  Z wolnego dośrodkowywał Walaszczyk, piłkę głową uderzył Patryk Kapuściński, bramkarz odbił przed siebie, jednak wobec dobitki Mateusza Kolbusza (piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki) był bezradny.

Zapis szczegółowej relacji na żywo: Motor Lublin - Karpaty Krosno 2-2

MOTOR LUBLIN - KARPATY KROSNO 2-2 (1-0)

1-0 Stachyra (23)
2-0 Piekarski (53)
2-1 Kantor (58)
2-2 Kolbusz (90+1)

Motor Lublin: Zagórski - Dykyj, Karwan, Król, Piekarski (86. Mroczek), Falisiewicz, Świech, Stachyra, Sokolenko, Szymanek, Mysliwiecki (75. Paluch)

Karpaty Krosno: Żukowski - Jarząb, Zych, Kolbusz, Kapusciński, Popielarz (58. Madeja), Krzysztoń, Walaszczyk, Telesz (72. Kasza), Kantor (90+4. Chmielowski), Buczek

Sędziował: Jakub Tomoń oraz Sebastian Petela i Mateusz Tomoń (Rzeszów). Żółte kartki: Król, Dykyj, Świech - Zych, Walaszczyk, Krzysztoń. Widzów: 3000 (ok. 100 z Krosna)