2015-05-23 22:05:18

Trzecie z rzędu zwycięstwo Pogoni Leżajsk w 4 lidze podkarpackiej

Pogoń Leżajsk wygrała na wyjeździe z Sokołem Nisko 2-1 w meczu 26. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Pogoń Leżajsk objęła prowadzenie już w 7. minucie sobotniego pojedynku z Sokołem Nisko. Do bramki rywala trafił Krzysztof Myćka.

Gospodarze nie stracili ducha walki i jeszcze przed przerwą, w 39. minucie, wyrównali po trafieniu Damiana Judy z rzutu karnego.

Na rozstrzygnięcie meczu kibice musieli czekać aż do 80. minuty. Wtedy to Piotr Bubiłek dał Pogoni zwycięstwo.

Dla ekipy z Leżajska to trzecia z rzędu wygrana na boiskach 4 ligi podkarpackiej

SOKÓŁ NISKO - POGOŃ LEŻAJSK 1-2 (1-1)