2015-05-23 21:54:08

"Stalówka" wygrała z Legionovią i wciąż walczy o awans. Zwycięski gol Kamila Jakubowskiego

Piłkarze Stali Stalowa Wola pokonali Legionovię 2-1 i zmniejszyli dystans do czołowych drużyn. Wciąż są w grze o awans do I ligi.

W starciu Stali Stalowa Wola z Legionovią wszystko rozstrzygnęło się w ciągu zaledwie 9 minut drugiej połowy.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po golu Łukasza Sekulskiego, ale już kilka minut później bramkę na 1-1 zdobył Paweł Wolski.

W 62. minucie decydującą bramkę zdobył Kamil Jakubowski, który dał "Stalówce" bardzo cenne trzy punkty i przedłużył szansę swojej drużyn na awans.

STAL STALOWA WOLA - LEGIONOVIA LEGIONOWO 2-1 (0-0)

1-0 Sekulski (53)
1-1 Wolski (57)
2-1 Jakubowski (62)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Kantor, Czarny, Bogacz, Kowalski, Jakubowski, Giel (46. Łanucha), Stelmach, Płonka, Mikołajczak, Sekulski

Legionovia Legionowo: Waśków - Goliński, Dankowski, Menzel, Wieczorek, Tlaga Ziąbski (67. Milewski), Krljanovic, Czapa (49. Czerkas), Wolski (73. Kastratović), Lewicki (79. Przybylski)

Sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok). Żółte kartki: Mikołajczak - Ziąbski, Czapa, Kastratović, Wieczorek

Stal Stalowa Wola - Legionovia 2-1 [WIDEO, BRAMKI]