2015-05-23 19:09:33

Siarka Tarnobrzeg przegrała z Błękitnymi. Czwarta porażka z rzędu

Siarka Tarnobrzeg przegrała u siebie 0-2 z Błękitnymi Startgard Szczeciński. Dla "Siarkowców" to już czwarta kolejna porażka.

Spotkanie mogło potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby sędzia uznał gola zdobytego przez piłkarzy Siarki Tarnobrzeg w 16. minucie spotkania. Arbirter jednak dopatrzył się spalonego.

W końcówce pierwszej połowy prowadzenie objęli goście. Gola na 1-0 zdobył Roberta Gajda, który skutecznie egzekwował rzut karny. Chwilę później skończył się pierwsza połowa.

Wynik spotkania na 2-0 dla Błękitnych Stargard Szczeciński ustalił w 71. minucie Radosław Wiśniewski.

Dla podopiecznych Włodzimierza Gąsiora to już czwarta porażka z rzędu.

SIARKA TARNOBRZEG - BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI 0-2 (0-1)

0-1 Gajda (45-karny)
0-2 Wiśniewski (71)

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Nadolski, Waleńcik (46. Parobczyk), Kukiełka, Hodowany, Więcek (70. Koczon), Chrabąszcz, Stępień, Stefanik, Mandzelowski (46. Tunkiewicz), Truszkowski

Błękitni Stargard Szczeciński: Ufnal - Kosakiewicz, Liśkiewicz, Baranowski, Wawszczyk, Fadecki (78. Wojtasiak), Poczobut, Fijałkowski, (60. Wiśniewski), Gutowski (80. Zdunek), Zieliński (86. Baszak)

Sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska). Żółta kartka: Hodowany