http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-11-16 11:05:00

Lee Quaye odchodzi z Polonii Przemyśl

28-letni Lee Quaye nie będzie występował w Polonii Przemyśl w rundzie wiosennej. Piłkarz zdecydował się wyjechać za granicę.
 
Quaye, który ma także obywatelstwo polskie, nie będzie grał w Polonii. Po słabej rundzie jesiennej w barwach przemyskiej drużyny piłkarz zdecydował się na wyjazd do Irlandii.
 
Jak udało nam się dowiedzieć zamierza zostać tam na dłużej. Możliwe też, że będzie występował w jednym z tamtejszych klubów z niższej ligi - Crettyard United AFC, w którym występował już w rundzie wiosennej sezonu 2009/2010.

Pochodzący z Ghany Quaye w ostatniej rundzie nie spisywał się najlepiej. Występujący na pozycji napastnika zawodnik wystąpił w 14 meczach III-ligowej Polonii Przemyśl i tylko dwa razy trafił do siatki.
 
Lee Quaye w polskiej lidze występował też w barwach Stali Rzeszów i Stali Stalowa Wola. Ma za sobą także krótki epizod w lidze greckiej (AE Posseidonas Neon Poron).
 
źródło: własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem