2015-05-20 20:00:46

Karpaty Krosno wygrały z Izolatorem i odskoczyły rywalom. Zwycięski gol Kamila Walaszczyka

Karpaty Krosno pokonały Izolatora Boguchwała 1-0 i zdobyły bardzo ważne trzy punkty (fot. Marcin Pirga)
Piłkarze Karpat Krosno wygrali 1-0 z Izolatorem Boguchwała i wykorzystali potknięcia rywali umacniając się na pozycji lidera 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Szymona Szydełko od pierwszych minut byli stroną przeważającą. Długo jednak nie mogli znaleźć sposobu by trafić do siatki.

Najlepszą okazję miał w 12. minucie Łukasz Zych, który z odległości dwóch metrów trafił w poprzeczkę.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł 20 minut po przerwie. Marek Fundakowski zagrał do Kamila Walaszczyka, a tego pokonał Pawła Pawlusa.

W końcówce było sporo nerwów, ale miejscowi dowieźli prowadzenie i zgarnęli komplet punktów. Dzięki wygranej i potknięciom zarówno Stali Rzeszów, jak i Resovii (obydwie drużyny zremisowały) gracze Karpat Krosno umocnili się na szczycie 3 ligi lubelsko-podkarpackiej i odskoczyli rywalom.

KARPATY KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-0 (0-0)

1-0 Walaszczyk (65)

Karpaty Krosno: Żukowski - Kolbusz, Jarząb, Kapuściński, Zych, Walaszczyk, Krzysztoń (85. Chmielowski), Telesz, Popielarz (65. Kasza), Kantor, Fundakowski

Izolator Boguchwała: Pawlus - Kardyś, Brogowski, Adrian Burak, Dziedzic, Sitek (60. Ł. Wójcik), Skiba, Arkadiusz Burak, Tyburczy (85. Rzeźnik), Karwat (72. Dąbek), Szymański

Sędziowali: Radosław Wąsik oraz Łukasz Maj i Michał Wasil (Lublin). Żółte kartki: Chmielowski, Żukowski - Adrian Burak