http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-09 13:01:05

Avia Świdnik zainaugurowała treningi

Podobne tematy Avia Świdnik
W czwartek 7 stycznia piłkarze Avii Świdnik rozpoczeli po przerwie świątecznej przygotowanie do rundy rewanżowej. Zajęcia odbyły się pod okiem nowego trenera, którym został Tomasz Wojciechowski.

Na treningu zabrakło Andrija Habiana oraz Damiana Farotimiego, którzy definitywnie pożegnali się z druzyną żółto-niebieskich. W zajęciach nie uczestniczył także Damian Rusiecki, który jest na testach w Polonii Bytom oraz Mateusz Pielach, ktorego z zajęć wykluczyły obowiązki na uczelni. Na dzisiejszym treningu nie było zadnego testowanego zawodnika, takich spodziewać można się w przyszłym tygodniu.

W czasie przygotowań Avia rozegra prawdopodbnie 9 spotkań sparingowych oraz weźmie udział w turnieju halowym, który odbędzie się 23 stycznia w Bełżycach. Od 30 stycznia do 6 lutego piłkarze wyjadą na obóz do Tomaszowa Lubelskiego.

Treningi do obozu odbywać będą się prawdopodbnie raz dziennie od poniedziałku do soboty - trzy razy na wolnym powietrzu oraz trzykrotnie w hali.

Plan gier kontrolnych Avii:
Hetman Zamość 30.01
Wisła Puławy 06.02
Start Krasnystaw / POM Piotrowice 13.02 (2 składy)
Stal Kraśnik 20.02
Unia Bełżyce 24.02
Orlęta Radzyń 27.02
Stal Poniatowa 06.03
Sparta Rejowiec 13.03

źródło: aviaswidnik.com


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem