2015-05-18 11:22:25

JKS Jarosław bez punktów w Chełmie. To trzecia porażka z rzędu

JKS Jarosław przegrał z Chełmianką 0-2 (fot. Jakub Kwiecień)
JKS Jarosław przegrał 0-2 w wyjazdowym pojedynku z Chełmianką Chełm. Dla jarosławian to już trzecia porażka z rzędu.

Na pierwszego gola w tym spotkaniu kibice musieli czekać aż do drugiej połowy. Dopiero w 59. minucie prowadzenie Chełmance dał Ukrainiec Wadim Semchuk.

Wynik spotkania na 2-0 dla miejsowych ustalił w 73. minucie Kordian Sołtysiuk.

Dla JKS-u Jarosław była to już piąta porażka w ostatnich sześciu meczach i trzecia z rzędu.

CHEŁMIANKA CHEŁM - JKS JAROSŁAW 2-0 (0-0)

1-0 Semchuk (59)
2-0 Sołtysiuk (73)

Chełmianka: Kijańczuk - Fiedeń, Grzywna, Hrynczenko, Krzyżak, Młynarski, Jankowski (84. Kowalski), Walaszek (62. Sołtysiuk), Kwiatkowski (77. Fornal), Kycko, Semczuk (86′ Wacewicz)

JKS Jarosław: Guziewicz – Wróbel, Sobczak (83′ Jasiewicz), Saramak, Cienki, Soczek, Gliniak, Bańka (79. Kiwior), Raba, Oziębło (62. Jurczak), Jamrozik

Sędziował : Piotr Burak (Zamość). Żółta kartka: Jankowski