2010-11-15 18:11:30

Kosiorowski odchodzi z Jagiellonii Białystok

Sebastian Kosiorowski nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok. Umowę obowiązującą do czerwca 2014 rozwiązano w piątek za porozumieniem stron. 

20-letni bramkarz, wychowanek Kolbuszowianki Kolbuszowa, w trakcie trwającego niespełna miesięc pobytu w Białymstoku wystąpił w jednym spotkaniu Młodej Ekstraklasy i nie przekonał do siebie sztabu szkoleniowego.

- Po miesiącu treningów przyjrzeliśmy się dokładniej Sebastianowi i doszliśmy do wniosku, że mamy w klubie młodych, zdolnych bramkarzy i Sebastian na chwilę obecną nie jest w stanie podjąć rywalizacji z Grześkiem Sandomierskim i Jakubem Słowikiem. Do tego jest jeszcze równie utalentowany 17-letni Piotr Lipka, a warto pamiętać, że na wypożyczeniu w II lidze (w OKS 1945 Olsztyn) przebywa obecnie Rafał Gikiewicz - tłumaczy trener bramkarzy Jagiellonii Ryszard Jankowski.

źródło: Jagiellonia Białystok

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem