2015-05-17 14:51:22

Cenny punkt Orła Przeworsk w Świdniku. To czwarty z rzędu mecz bez porażki

Orzeł Przeworsk (biało-czerwone stroje) zdobył cenny punkt w Świdniku (fot. Mieczysław Turczyn)
Piłkarze Orła Przeworsk zremisowali w Świdniku z Avią 1-1. Dla podkarpackiej drużyny to już czwarty z rzędu mecz bez porażki.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w końcówce pierwszej połowy, a jego autorem był Marcin Byszewski. Do przerwy Avia Świdnik prowadziła 1-0.

Wyrównanie przyszło pół godziny przed końcem. Po hat-tricku w ostatnim ligowym spotkaniu z Podlasiem kolejną bramkę dla Orła Przeworsk strzelił świetnie dysponowany ostatnio Paweł Piątek.

Po trzech kolejnych zwycięstwach przeworszczanie stracili punkty w Świdniku. W dalszym ciągu jednak są niepokonani od czterech spotkań i zrobili kolejny krok w kierunku upragnionego utrzymania.

AVIA ŚWIDNIK - ORZEŁ PRZEWORSK 1-1 (1-0)

1-0 Byszewski (44)
1-1 Piątek (59)

Avia Świdnik: Gieresz - Bednarek, Grzegorczyk, Czępiński, Nowak, Byszewski (81. Starok), Orzędowski, Sadio, Krawiec (69. Wołos), Oziemczuk (33. Wójcik), Mazurek

Orzeł Przeworsk: Furtak - Guzior, Khorolskyi, Walat, Suslov, Kołodziej (90. Gurak), Broda, Skała, Buczek (90. Czyrny), Ząbkiewicz, Piątek

Sędziowali: Piotr Kasperski oraz Wojciech Myć i Michał Pastusiak (Lublin). Żółte kartki: Khorolskyi, Suslov (stopka meczowa za orzelprzeworsk.futbolowo.pl)