2015-05-17 10:15:46

Pogoń Leżajsk pokonała Bukową w Jastkowicach

Pogoń Leżajsk wywiozła z Bukowej komplet punktów (fot. Tomasz Ciombor)
Gol Krzysztofa Karwackiego dał Pogoni Leżajsk zwycięstwo 2-1 nad Bukową Jastkowice w meczu 25. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Przed tym pojedynkiem obie ekipy przegrały dwa ostatnie swoje spotkania. Nadarzyła się wiec okazja, aby się przełamać.

Pierwszą bramkę w Jastkowicach strzelił w 44. minucie Grzegorz Czarniecki dając tym samym prowadzenie Pogoni Leżajsk.

Mimo, że gospodarze dostali gola do szatni, po zmianie stron szybko zabrali się do odrabiania strat. W 53. minucie do remisu doprowadził Damian Sałek.

Jedni i drudzy nie dawali jednak za wygraną. Szczęście było przy gościach, a dokładniej przy Krzysztofie Karwackim, który w 79. minucie meczu strzelił zwycięskiego gola dająć swojej drużynie zwycięstwo nad Bukową 2-1.

BUKOWA JASTKOWICE - POGOŃ LEŻAJSK 1-2

0-1 Czarniecki (44)
1-1 Sałek (53)
1-2 Karwacki (79)

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - Madej, Wołoszyn, Sałek, D. Bartnik - T. Bartnik, J. Partyka, M. Partyka, Tokarczyk - Brzeziński, Kaczmarczyk.

Pogoń Leżajsk: Pietrycha - Kusy, Bibułek, Maciorowski, Bukowski - Czarniecki, Lebioda, Dąbek, Karwacki - Gilar, Leja.

Sędziował: Marcin Konefał (Mielec).