2015-05-17 09:54:08

Mateusz Buczkowski z LKS-u Skołoszów rozprawił się z Czarnymi Jasło

Piłkarze LKS-u Skołoszów (żółto-czarne stroje) wygrali w Jaśle 2-0 (fot. Mieczysław Turczyn)
LKS Skołoszów pokonał Czarnych Jasło 2-0 w meczu 25. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Obydwa gole zdobył Mateusz Buczkowski.

Piłkarze LKS-u Skołoszów w roli beniaminka w lidze radzą sobie całkiem przyzwoicie. W tym sezonie zgromadzili już 35 punktów i zajmują siódme miejsce w całej stawce.

Tym razem podopieczni grającego trenera Rajmunda Gorczycy pewnie pokonali Czarnych Jasło.

Już w 9. minucie spotkania bramkarza gospodarzy pokonała napastnik Mateusz Buczkowski. Ten sam zawodnik podwyższył rezultat w 85. minucie.

CZARNI JASŁO - LKS SKOŁOSZÓW 0-2 (0-1)

0-1 M. Buczkowski (9)
0-2 M. Buczkowski (85)

Czarni Jasło: Tylek - Nawracaj, Nabożny, Dziedzic, Setlak - Madejczyk (53. Szopa), Chrząszcz, Urban, Warchoł - Tusiński -Tłuściak (70. Munia)