2015-05-16 20:11:18

Horror bez happy endu w Tarnobrzegu. Siarka przegrała kolejny mecz

Siarka Tarnobrzeg po przegranych derbach w Mielcu uległa u siebie Legionovii (fot. Grześko)
Siarka Tarnobrzeg przegrała kolejny bardzo ważny mecz. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu uległa Legionovii 3-4.

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora stracili bramkę już w 16. minucie tego pojedynku i od tego czasu cały czas musięli gonić wynik.

Niespełna kwadrans później do wyrównania doprowadził Rafał Parobczyk, ale jeszcze przed przerwą bramkę na 2-1 dla Legionovii strzelił Szymon Lewicki.

Na kolejną bramkę kibice czekać musieli do 57. minucie - niestety dla miejscowych z bramki znów cieszyli się goście, którzy podwyższyli prowadzenie za sprawą Pawła Wolskiego.
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wcale jednak nie zamierzali się poddać. Ambitnie wzięli się za odrabianie strat i ostatecznie dopięli swego. Najpierw do siatki trafił Dariusz Frankiewicz, a w 73. minucie wyrównanie "Siarkowcom" zapewnił Marcin Truszkowski.

Ostatnie słowo jednak należało do Legionovii. Na 10 minut przed końcem gola na 4-3 dla gości zdobył Paweł Wolski, który skompletował hat-tricka i zapewnił zwycięstwo drużyne z Legionowa.

SIARKA TARNOBRZEG - LEGIONOVIA LEGIONOWO 3-4 (1-2)

3-4 Wolski (80)

Siarka Tarnobrzeg: Szczepankiewicz - Stępień (59. Więcek), Waleńcik (46. Kukiełka), Nadolski, Hodowany, Oziębała, Chrabąszcz, Frankiewicz, Tunkiewicz (40. Stefanik), Persona (29. Parobczyk), Truszkowski

Legionovia Legionowo: Smyłek - Tlaga (69. Kastratović), Grudniewski, Menzel, Goliński, Wieczorek, Krljanović, Ziąbski (61. Pavić), Czapa (90. Maciejewski), Wolski, Lewicki (77. Czerkas)

Sędziował: Kamil Adamski (Kielce). Żółte kartki: Nadolski, Oziębała - Tlaga, Ziąbski, Smyłek, Menzel, Pavić

Siarka Tarnobrzeg - Legionovia 3-4 [WIDEO, BRAMKI]