2015-05-08 20:52:42

Stal Mielec pokonała Siarkę Tarnobrzeg w derbach Podkarpacia

Stal Mielec (biało-niebieskie stroje) pokonała Siarką 2-1 (fot. Grześko)
Piłkarze Stali Mielec wygrali 2-1 z Siarką Tarnobrzeg w rozegranych dzisiaj derbach Podkarpacia.

Na pierwszego gola kibice musieli czkeać do 18. minuty. Na listę strzelców wpisał się Sebastian Duda dając prowadzenie Stali Mielec.

Goście odpowiedzieli bardzo szybko. Już minutę później wyrównującego gola dla Siarki Tarnobrzeg zdobył Marcin Truszkowski.

Wyniki spotkania na 2-1 dla Stali Mielec ustalił w 70. minucie Kamil Kościelny.

STAL MIELEC - SIARKA TARNOBRZEG 2-1 (1-1)

1-0 Duda (18)
1-1 Truszkowski (19)
2-1 Kościelny (70)

Stal Mielec: Libera – Cholewiak, Kościelny, Duda, Getinger, Prejs (81. Rokita), Żubrowski, Nikanowycz, Nowak, Bożek, Łętocha

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Nadolski, Kukiełka, Waleńcik, Persona, Parobczyk (83. Więcek), Chrabąszcz (80. Stefanik), Frankiewicz, Tunkiewicz (71. Traore), Oziębała (64. Chwastek),Truszkowski

Sędziował: Marcin Bielawski (Myślenice). Żółte kartki: Prejs, Bożek, Żubrowski, Cholewiak – Chrabąszcz, Oziębała. Widzów: 4 000 (ok. 300 z Tarnobrzega)