2015-05-03 21:32:19

Orzeł Przeworsk wygrał w Żółkiewce z Hetmanem

Orzeł Przeworsk (czerwono-białe koszulki) wygrał w Żółkiewce z Hetmanem (fot. Mieczysław Turczyn)
Piłkarze Orła Przeworsk wygrali 2-0 w wyjazdowym meczu z Hetmanem Żółkiewka i zrobili krok w kierunku utrzymania.

Pierwszy gol dla gości padł w 67. minucie, a jego autorem był Tomasz Walat, który wpisał się na listę strzelców z rzutu karnego.

Wynik spotkania na 2-0 dla Orła Przeworsk ustalił na kilka minut przed końcem pojedynku Paweł Piątek.

Dla Orła Przeworsk to druga kolejna wygrana przedłużająca nadzieję drużyny na pozostanie w gronie trzecioligowców.

HETMAN ŻÓŁKIEWKA - ORZEŁ PRZEWORSK 0-2 (0-0)

0-1 Walat (67-karny)
0-2 Piątek (82)

Hetman Żółkiewka: Gwardyński - Świderski, Kosiarczyk, Nogas, Skrzypczyński, Zając (63. Borowiec), Kasperek (70. Bielak), Bogusz, Wójcik, Banaszak (63. Baran), Ivliev

Orzeł Przeworsk: Furtak - Jarosz, Korolskyi, Walat, Broda, Kołodziej (60. Guzior), Ząbkiewicz (90. Gurak), Skała (68. Yatsenkiv), Buczek (87. Czyrny), Suslov, Piątek

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Ivliev, Khorolskyi, Piątek, Yatsenkiv