2015-05-03 18:42:38

Wisłoka Dębica przegrała 7 raz z rzędu. Tym razem z Izolatorem Boguchwała

Wisłoka Dębica (zielone koszulki) przegrała już 7 raz z rzędu (fot. Marcin Pirga)
Izolator Boguchwała wygrał z Wisłoką Dębica 2-0 w meczu 28. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Dla gości już już siódma porażka z rzędu.

Podopieczni Krzysztofa Podlaska ostatni raz z wygranej cieszyli się jeszcze w listopadzie 2014 roku. Od tamtego czasu zdążyli rozegrać już 12 spotkań w których zanotowali 2 remisy i 10 porażek.

Bilans bramkowy Wisłoki Dębica w tym czasie to tylko 3 gole strzelone przy aż 31 straconych (!).
W starciu z Izolatorem Boguchwała dębiczanie również zostali bez punktów. Piłkarze Przemysława Matuły sprawę rozstrzygnęli w ciągu zaledwie dwóch minut - w 56. minucie bramkę na 1-0 zdobył Adrian Sitek, a chwilę później wynik spotkania ustalił Bartosz Karwat.

Miejscowi kończyli to spotkanie w dziesiątkę - w 88. minucie czerwoną kartką ukarany został Michał Bereś. W końcówce gracze Wisłoki Dębica dążyli do strzelenia choć jednej bramki, ale ostatecznie im się to nie udało.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - WISŁOKA DĘBICA 2-0 (0-0)

1-0 Sitek (56)
2-0 Karwat (58)

Izolator Boguchwała: Kaszuba - Dziedzic, Dąbek, Adrian Burak, Kardyś, - Sitek (56. Bereś), Domin (64. Szymański), Skiba, Cupryś (56. Arkadiusz Wójcik) - Karwat, Rzeźnik (53. Tyburczy)

Wisłoka Dębica: Ziółkowski - Pęcak (71. Maroń), Panek, Remut, Pyskaty, Kot (80. Kowalski), Bieszczad (62. Guzik), Kozioł, Susz, Podlasek, Maik (62. Konik)

Sędziował: Rafał Greń (Rzeszów). Żółte kartki: Skiba - Remut, Pęcak, Maroń. Czerwona kartka: Bereś (88, niesportowe zachowanie). Widzów: 200 (w tym 77 z Dębicy)