2015-05-03 08:02:34

Sokół Sieniawa rozbił Wólczankę na jej terenie

Sokół Sieniawa wygrał w Wólce Pełkińskiej 4-0 (fot. Tomasz Sowa)
Piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali z Wólczanką Wólka Pełkińska aż 4-0 na terenie rywala.

Po wyrównanej pierwszej połowie niewielu spodziewało się tak wysokiej wygranej Sokoła Sieniawa.

Strzelanie rozpoczął w 53. minucie spotkania Mateusz Trawka, a chwilę później z boiska wyrzucony został Mateusz Kocur i gospodarze musieli grać w dziesiątkę.

W 77. minucie na 2-0 dla gości podwyższył Paweł Hass, a niespełna 10 minut później samobójczego gola zdobył Bartłomiej Poprawa i wiadomo było, że Wólczanka Wólka Pełkińska w tym meczu zostanie bez punktów.
Wynik spotkania na 4-0 dla Sokoła Sieniawa ustalił w ostatnich minutach meczu Konrad Maca.

Dla Wólczanki to najwyższa porażka w tym sezonie i co za tym idzie w historii występów na trzecioligowych boiskach.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - SOKÓŁ SIENIAWA 0-4 (0-0)

0-1 Trawka (54)
0-2 Hass (77)
0-3 B. Poprawa (86-samobójcza)
0-4 Maca (88)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Groch - Flak (61. Wójcik), Lech (84. Bednarz), Misiło, Gaweł (78. Szczepański), B. Poprawa, Padiasek, Gwóźdź, Bober (57. Boratyn), Kocur, Pietluch

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Skała, Flis, M. Padiasek, Bursztyka (78. Maca), Faka, Wilusz (66. Jędryas), Pigan (84. Partyka), Siwyj, Trawka, Hass (90. Młlyk)

Sędziował: Marek Pająk (Mielec). Żółte kartki:  Kocur - M. Padiasek. Czerwona kartka: Kocur (65, ostry faul)