2015-05-02 21:54:05

Wisła Kraków popsuła Polonii Przemyśl jubileusz. 0-5 na 105-lecie

Piłkarze Polonii Przemyśl przegrali z Wisłą Kraków 0-5 w towarzyskim meczu z okazji 105-lecia przemyskiego klubu.

Wisła Kraków trochę popsuła Polonii Przemyśl jubileusz wygrywając aż 5-0, ale piłkarze przemyskiego klubu wstydzić się nie muszą. Obydwie drużyny dzielą przecież aż cztery poziomy rozgrywek - wynik był więc raczej do przewidzenia. Dodatkowo Polonia grała wczoraj mecz ligowy, co na pewno odbiło się nieco na ich dyspozycji.

Wynik spotkania został w zasadzie rozstrzygnięty już w pierwszym kwadransie, kiedy to Wisła Kraków wyszła na trzybramkowe prowadzenie. Gole zdobywali kolejno Szymon Witek, Rafał Boguski i Mariusz Stępiński.
Jeszcze przed przerwą na 4-0 dla 13-krotnego mistrza Polski podwyższył Mariusz Stępiński, a w ostatniej minucie spotkania na 5-0 ustalił Mustapha Bangura.

Na trybunach zasiadło ponad 3,5 tysiąca kibiców, którzy pomimo wysokiej porażki Polonii Przemyśl, raczej nie żałowali, że wybrali się na to spotkanie - mogli zobaczyć wielu piłkarzy grających na co dzień w T-Mobile Ekstraklasie.

POLONIA PRZEMYŚL - WISŁA KRAKÓW 0-5 (0-4)