2015-05-01 19:43:59

Stal Mielec przegrała z Nadwiślanem Góra

Stal Mielec przegrała w Górze z tamtejszym Nadwiślanem 1-2 w meczu 28. kolejki drugiej ligi.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 27. minucie meczu po tym jak rzut karny na gola zamienił Adam Setla. Ten sam zawodnik podwyższył na 2-0 na 10 minut przed końcem spotkania.

Honorową bramkę dla Stali Mielec strzelił w doliczonym czasie gry Mariusz Korzępa, ale strat nie udało się już odrobić.

Chwilę później boisko opuścić musiał Mateusz Skrobol z Nadwiślana Góra, ale to także nie pomogło mielczanom.

NADWIŚLAN GÓRA - STAL MIELEC 2-1 (1-0)

1-0 Setla (27-karny)
2-0 Setla (80)
2-1 Korzępa (90+2)

Nadwiślan Góra: Misztal - Balul (61. Wójcik), Boczek, Masternak, Jurek - Setla, Glanowski, Kaszok, Furczyk (90+3. Wasiluk), Piwowarczyk (46. Skrobol) - Retlewski (70. Kocur)

Stal Mielec: Libera - Sulewski, Głaz, Załucki, Getinger - Domański (60. Prejs), Żubrowski (77. Ślęzak), Nowak, Cholewiak - Jankowski (77. Korzępa), Łętocha

Sędziował: Szymon Lizak (Poznań). Żółte kartki: Piwowarczyk, Setla, Wójcik, Glanowski, Skrobol - Żubrowski, Domański, Głaz, Załucki, Sulewski, Ślęzak. Czerwona kartka: Skrobol (90+7 minuta, druga żółta)