2015-05-01 17:58:40

Polonia Przemyśl wygrała w Nowej Dębie. Klasyczny hat-trick Arkadiusza Gosy w 5 minut!

Arkadiusz Gosa (w białej koszulce, walczy o piłkę) zdobył trzy gole w ciągu zaledwie 8 minut i poprawadził Polonię do zwycięstwa (fot. Mieczysław Turczyn)
Polonia Przemyśl wygrała 4-1 w wyjazdowym meczu ze Stalą Nowa Dęba. W ciągu zaledwie 8 minut klasycznego hat-tricka ustrzelił Arkadiusz Gosa.

Bohaterem spotkania był Arkadiusz Gosa, który w świetnym stylu zdobył klasycznego hat-tricka. Najlepszy strzelec Polonii Przemyśl potrzebował na to zaledwie 5 minut (od 36. do 31. minuty). Na listę strzelców wpisał się również Paweł Sedlaczek.

Honorowego gola dla Stali Nowa Dęba zdobył w 55. minucie spotkania Szymon Serafin.

Arkadiusz Gosa w tym sezonie ma na koncie już 19 trafień i jest najlepszy strzelcem ligi. Piłkarze Polonii natomiast są aktualny liderem rozgrywek i głównym faworytem do awansu.

Piłkarze przemyskiej drużyny już jutro rozegrają mecz towarzyski z Wisłą Kraków z okazji 105-lecia klubu.

STAL NOWA DĘBA - POLONIA PRZEMYŚL 1-4 (0-4)

0-1 Owczar (30)