2015-04-27 11:36:53

Izolator Boguchwała ograł Orlęta Radzyń Podlaski

Izolator Boguchwała (zielone stroje) w starciu z wyżej notowanymi Orlętami Radzyń zgarnął komplet punktów (fot. Bartosz Kabala / zksizolator.eu)
Piłkarze Izolatora Boguchwała pokonali Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 w meczu 27. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Przemysława Matuły zaczęli świetnie, bo już w 4. minucie wyszli na prowadzenie po golu Jacka Tyburczego.

10 minut później na 2-0 podwyższył Paweł Rzeźnik i wiadomo było, że Izolator Boguchwała celuje w tym spotkaniu w komplet punktów.

Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola dla Orląt Radzyń Podlaski strzelił Vitalij Melnychuk, ale to wcale nie pokrzyżowało planów miejscowym.

Chwilę po zmianie stron kolejnego gola dla "Izolacji" zdobył Jaromir Skiba ustalając ostatecznie wynik spotkania na 3-1.

- Ekipa z Boguchwały zasłużenie pokonała Orlęta Radzyń Podlaski po raz dzięsiąty w historii pojedynków tych drużyn i dopisała trzy punkty do swojego dorobku - skomentował spotkanie serwis internetowy Izolatora.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 3-1 (2-1)

1-0 Tyburczy (4)
2-0 Rzeźnik (14)
2-1 Melnychuk (35)
3-1 Skiba (47)

Izolator Boguchwała: Pawlus - Kardyś, Dąbek, Adrian Burak, Dziedzic - Domin, Skiba, Arkadiusz Burak (82. A. Wójcik), Sitek (47. Bereś) - Rzeźnik (46. Ł. Wójcik), Tyburczy (78. Cupryś)

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężąła - Zarzecki, Jakubiec, Szymala (54. Ebert), Zmorzyński, Melnychuk, Kot (69. Powałka), Tymosiak, Nowacki (60. Adison, 82. Kula), Łotys, Leszkiewicz

Sędziował: Jakub Tomoń (Rzeszów). Żółte kartki: Arkadiusz Burak - Melnychuk, Tymosiak, Jakubiec, Zarzecki. Widzów: 250 (w tym ok. 50 z Radzynia Podlaskiego).