2015-04-25 21:04:53

Wólczanka Wólka Pełkińska poradziła sobie z Wisłoką Dębica

Wisłoka Dębica (zielone stroje) znów przegrała u siebie (fot. Marcin Pirga)
W spotkaniu 27. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała ostatnią w całej stawce Wisłokę Dębica 2-0.

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska nie zwalniają tempa.  Podopieczni Marka Rybkiewicza wygrali kolejny mecz. Tym razem pokonali na wyjeździe Wisłokę Dębica.

Na pierwszego gole kibice musieli czekać aż do 58. minuty. Właśnie wtedy rzut karny na gola zamienił Krzysztof Pietluch, najlepszt strzelec 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Wynik meczu na 2-0 dla gośći ustalił na 20 minut przed końcem spotkania Maciej Lech.

WISŁOKA DĘBICA - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0-2 (0-0)

0-1 Pietluch (58-karny)
0-2 Lech (70)

Wisłoka Dębica: Ziółkowski - Remut, Panek, Lis, Podlasek - Pyskaty, Pęcak, Bieszczad, Kozioł (60. Konik) - Maroń (75. Guzik), Kot.

Wólczanka Wólka Pełkińska: Mikus - B. Poprawa, Lech, Misiło (74. Bednarz) - Gaweł, Padiasek (71. Wójcik), Gwóźdź, Bober - Kocur (78. Szczepański) - Boratyn (46. Flak), Pietluch.

Sędziował: Artur Szelc (Krosno). Żółte kartki: Ziółkowski - Lech.