2015-04-25 20:04:04

Siarka Tarnobrzeg podzieliła się punktami z Kotwicą Kołobrzeg

Siarka Tarnobrzeg wywiozła z Kołobrzegu cenny punkt. To już jednak piąty mecz bez zwycięstwa tarnobrzeżan (fot. Grzegorz Lipiec)
Siarka Tarnobrzeg nie wygrała piątego meczu z rzędu na boiskach 2 ligi. Tym razem tarnobrzeżanie zremisowali 1-1 z Kotwicą Kołobrzeg.

W rundzie jesiennej Siarka Tarnobrzeg pokonała u siebie Kotwicę Kołobrzeg 1-0. Tym razem Kotwica chciała być lepsza na swoim stadionie. Gospodarze bardzo dobrze zaczęli. Już w 5. minucie spotkania gola strzelił Jakub Poznański

Jeszcze w pierwszej połowie wynik się wyrównał. Główna w tym zasługa piłkarz... Kotwicy Kołobrzeg. W 24. minucie samobójczego gola zaliczył obrońca Radosław Strzelecki.

Do końca spotkania więcej bramek już nie padło. Dla Siarki Tarnobrzeg to już piąte spotkanie bez pełnej puli punktów. Po 27. kolejkach 2 ligi podkarpacki zespół zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli.

Pierwszy mecz na ławce trenerskiej tarnobrzeskiego klubu rozegrał nowy szkoleniowiec Włodzimierz Gąsior, który zajął miejsce Ryszarda Kuźmy.

KOTWICA KOŁOBRZEG – SIARKA TARNOBRZEG 1-1 (1-0)

1-0 Poznański (5)
1-1 Strzelecki (24-samobójcza)

Kotwica Kołobrzeg:  Folc - Korczyński (46. Bułka), Poznański, Kokosiński, Strzelecki (61. Chruściński), Rydzak (67. Biegański), Soczyński, Świechowski (81. Kugiel), Bejuk, Sochań, Ropiejko

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Stępień (85. Parobczyk), Waleńcik, Nadolski, Hodowany, Więcek (62. Tunkiewicz), Kukiełka, Chrabąszcz (78. Głaz), Chwastek (66. Rajevac), Oziębała, Traore

Sędziował: Kamil Waskowski (Poznań). Żółte kartki: Świechowski - Nadolski, Tunkiewicz, Parobczyk. Czerwona kartka: Nadolski (87, druga żółta)

Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 1-1 [WIDEO, BRAMKI]